Onze musici

De musici van het Rotterdams Philharmonisch Orkest

Eerste viool 

Igor Gruppman | Concertmeester
Marieke Blankestijn | Concertmeester
Quirine Scheffers | Plaatsvervangend eerste concertmeester
Hed Yaron Meyerson | Plaatsvervangend eerste concertmeester
Saskia Otto | Tweede plaatsvervangend concertmeester

Arno Bons
Mireille van der Wart
Shelly Greenberg
Cor van der Linden
Rachel Browne
Maria Dingjan
Marie-José Schrijner
Noëmi Bodden
Petra Visser
Sophia Torrenga
Loortje van den Brink
Hadewijch Hofland
Annerien Stuker
Alexandra van Beveren
Koen Stapert

 

Tweede viool

Charlotte Potgieter | Aanvoerder
Cecilia Ziano | Aanvoerder
Frank de Groot | Plaatsvervangend aanvoerder
Laurens van Vliet | Plaatsvervangend aanvoerder

Tomoko Hara
Elina Hirvilammi-Staphorsius
Jun Yi Dou
Bob Bruyn
Letizia Sciarone
Eefje Habraken
Maija Reinikainen
Sumire Hara
Wim Ruitenbeek
Babette van den Berg
Melanie Broers

 

Altviool

Anne Huser | Aanvoerder
Roman Spitzer | Aanvoerder
Maartje van Rheeden | Plaatsvervangend aanvoerder
Galahad Samson | Plaatsvervangend aanvoerder

Kerstin Bonk
Lex Prummel
Janine Baller
Francis Saunders
Veronika Lénártová
Pierre-Marc Vernaudon
Rosalinde Kluck
León van den Berg

 

Cello

Joanna Pachucka | Plaatsvervangend aanvoerder
Daniel Petrovitsch | Plaatsvervangend aanvoerder

Geneviève LeCouffe
Mario Rio
Gé van Leeuwen
Eelco Beinema
Carla Schrijner
Pepijn Meeuws
Yi-Ting Fang

 

Contrabas

Matthew Midgley | Aanvoerder
Ying Lai Green | Aanvoerder

Peter Luit
Harke Wiersma
Robert Franenberg
Jonathan Focquaert
Arjen Leendertz
Ricardo Netó

 

Fluit

Juliëtte Hurel | Eerste fluit
Joséphine Olech | Eerste fluit
Désirée Woudenberg | Tweede fluit
Justine Caille | Solo piccolo / tutti fluit

 

Hobo

Remco de Vries | Eerste hobo 
Karel Schoofs | Eerste hobo
Hans Cartigny | Tweede hobo en althobo
Anja van der Maten | Tweede hobo
Ron Tijhuis | Althobo / hobo

 

Klarinet

Julien Hervé | Eerste klarinet
Bruno Bonansea | Eerste klarinet
Jan Jansen | Es-klarinet / klarinet
Romke-Jan Wijmenga | Basklarinet / klarinet

 

Fagot

Pieter Nuytten | Eerste fagot
David Spranger | Eerste fagot
Marianne Prommel | Tweede fagot
Hans Wisse | Contrafagot / fagot

 

Hoorn

Cristiana Neves | Eerste hoorn
David Fernández Alonso | Eerste hoorn
Wendy Leliveld | Derde hoorn
Laurens Otto | Tweede / derde hoorn
Richard Speetjens | Hoorn
Pierre Buizer | Vierde / tweede hoorn

 

Trompet

Giuliano Sommerhalder | Eerste trompet
Alex Elia | Eerste trompet
Arto Hoornweg | Trompet
Jos Verspagen | Trompet
Simon Wierenga | Trompet

 

Trombone

Pierre Volders | Eerste trombone
Alexander Verbeek | Eerste trombone
Remko de Jager | Trombone
Ben van Dijk | Bastrombone / contrabastrombone

 

Tuba

Hendrik-Jan Renes

 

Pauken

Randy Max
Danny van de Wal

 

Slagwerk

Ronald Ent

 

Harp

Charlotte Sprenkels

Cookies
Wij maken gebruik van cookies. Dit zijn kleine tekstbestandjes die op je computer, tablet of telefoon worden opgeslagen. Hiermee zorgen wij er onder andere voor dat onze website goed werkt en kunnen wij onze content afstemmen op de interesses van onze bezoekers.
Meer informatie over cookies