Ga direct naar: Hoofdinhoud
Ga direct naar: Hoofdnavigatie

Musici

De musici van het Rotterdams Philharmonisch Orkest

Eerste viool 

Igor Gruppman | Concertmeester
Marieke Blankestijn | Concertmeester
Quirine Scheffers | Plaatsvervangend eerste concertmeester
Hed Yaron Meyerson | Plaatsvervangend eerste concertmeester
Saskia Otto | Tweede plaatsvervangend concertmeester
Arno Bons
Mireille van der Wart
Cor van der Linden
Rachel Browne
Maria Dingjan
Marie-José Schrijner
Noëmi Bodden
Petra Visser
Sophia Torrenga
Hadewijch Hofland
Annerien Stuker
Alexandra van Beveren
Koen Stapert

Tweede viool

Charlotte Potgieter | Aanvoerder
Cecilia Ziano | Aanvoerder
Frank de Groot | Plaatsvervangend aanvoerder
Laurens van Vliet | Plaatsvervangend aanvoerder
Tomoko Hara
Elina Hirvilammi-Staphorsius
Jun Yi Dou
Bob Bruyn
Letizia Sciarone
Eefje Habraken
Maija Reinikainen
Sumire Hara
Wim Ruitenbeek
Babette van den Berg
Melanie Broers

Altviool

Anne Huser | Aanvoerder
Roman Spitzer | Aanvoerder
Maartje van Rheeden | Plaatsvervangend aanvoerder
Galahad Samson | Plaatsvervangend aanvoerder
Kerstin Bonk
Lex Prummel
Janine Baller
Francis Saunders
Veronika Lénártová
Rosalinde Kluck
León van den Berg

Cello

Emanuele Silvestri | Aanvoerder
Joanna Pachucka | Plaatsvervangend aanvoerder
Daniel Petrovitsch | Plaatsvervangend aanvoerder
Mario Rio
Gé van Leeuwen
Eelco Beinema
Carla Schrijner
Pepijn Meeuws
Yi-Ting Fang 

Contrabas

Matthew Midgley | Aanvoerder
Ying Lai Green | Aanvoerder
Jonathan Focquaert | Plaatsvervangend aanvoerder
Harke Wiersma
Robert Franenberg
Arjen Leendertz
Ricardo Netó

Fluit

Juliëtte Hurel | Eerste fluit
Joséphine Olech | Eerste fluit
Désirée Woudenberg | Tweede fluit

Hobo

Remco de Vries | Eerste hobo 
Karel Schoofs | Eerste hobo
Hans Cartigny | Tweede hobo / althobo
Anja van der Maten | Tweede hobo
Ron Tijhuis | Althobo / hobo

Klarinet

Julien Hervé | Eerste klarinet
Bruno Bonansea | Eerste klarinet
Jan Jansen | Es-klarinet / klarinet
Romke-Jan Wijmenga | Basklarinet / klarinet

Fagot

Lola Descours | Eerste fagot
Pieter Nuytten | Eerste fagot
Marianne Prommel | Tweede fagot
Hans Wisse | Contrafagot / fagot

Hoorn

David Fernández Alonso | Eerste hoorn
Wendy Leliveld
Richard Speetjens
Laurens Otto
Pierre Buizer

Trompet

Giuliano Sommerhalder | Eerste trompet
Alex Elia | Eerste trompet
Jos Verspagen
Simon Wierenga

Trombone

Pierre Volders | Eerste trombone
Alexander Verbeek | Eerste trombone
Remko de Jager

Tuba

Hendrik-Jan Renes

Pauken

Danny van de Wal

Slagwerk

Ronald Ent
Martijn Boom
Adriaan Feyaerts

Harp

Charlotte Sprenkels

Klantenservice
Blijf op de hoogte

Meld u aan voor onze nieuwsbrief en ontvang achtergrondinformatie, concerttips en algemeen nieuws.

Nieuwsbrief